Nagroda dla Muzeum Architektury

2016-01-29 12:13
Muzeum Architektury we Wrocławiu
Autor: archiwum serwisu Element nagrodzonej identyfikacji wizerunkowej i kierunkowej Muzeum Architektury we Wrocławiu – plan muzeum umieszczony w holu wejściowy. Fot. Maciej Lulko/Serwis prasowy

Nowy system identyfikacji wrocławskiej instytucji, zaprojektowany przez grafika Mariana Misiaka oraz architekta Piotra Zybury i pracowni Arch_it, znalazło się w gronie laureatów II Przeglądu Muzeum Widzialne 2015 organizowanego przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów.

Muzeum Architektury we Wrocławiu znalazło się w gronie laureatów II Przeglądu Muzeum Widzialne 2015 organizowanego przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Wyróżniono je drugą nagrodą w kategorii identyfikacja wizerunkowa. Nowy system identyfikacji wizerunkowej i kierunkowej wrocławskiej instytucji to realizowana w dwóch etapach koncepcja grafika Mariana Misiaka oraz architekta Piotra Zybury i pracowni Arch_it. Pierwsza część projektu prowadzona była jednocześnie z przebudową wnętrz, która trwała od kwietnia do lipca 2014 roku („A-m” 4/2015).

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum