Konkurs Dom Dostępny 2021

2015-04-23 13:30
Konkurs Dom Dostępny 2021
Autor: archiwum serwisu Pierwsza nagroda w konkursie Dom Dostępny 2021, projekt: RAAS Architekci - Remigiusz Strzelecki, Arkadiusz Strzelecki, charakterystyka energetyczna: Barbara Matysek, charakterystyka energetyczna/kosztorys: Robert Tebin, instalacje: Łukasz Król/Eco-therm. Dom ma 137 m2, w ciągu roku zużyje tylko 34 kwh nieodnawialnej energii pierwotnej na metr kwadratowy. Wykonanie w technologii tradycyjnej z pustaków ceramicznych ocieplonych styropianem. Więcej informacji: www.dd21murator.pl

Budynek nagrodzony w konkursie zorganizowanym przez miesięcznik „Murator” ma 137 m2, a w ciągu roku zużyje tylko 34 kwh nieodnawialnej energii pierwotnej na metr kwadratowy.

Nagrodę główną w zorganizowanym przez miesięcznik „Murator” konkursie DOM DOSTĘPNY 2021 zdobyli projektanci z łódzkiej pracowni RAAS Architekci – Remigiusz Strzelecki i Arkadiusz Strzelecki. Jego założeniem jest promocja projektów domów, które sprostają ekologicznym standardom przyszłości, a jednocześnie będą dostępne dla przeciętnie zamożnych inwestorów (koszt budowy nie wyższy niż 500 tys. zł). Inicjatywa ma także przyczynić się do upowszechnienia wiedzy o nadchodzących zmianach przepisów i wykazać, w jaki sposób wpłyną one na sposób projektowania, wygląd oraz jakość domów.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum