Jakość architektury – o SZUCHA Premium Offices Artur Nowakowski

2017-08-31 12:13
SZUCHA Premium Offices
Autor: archiwum serwisu Elewacja wyższej partii biurowca, bezpośrednio przylegającej do al. Szucha. Widok od strony ogrodu; Fot. Marcin Czechowicz

SZUCHA Premium Offices jest projektem wyjątkowym pod każdym względem. Najwyższej próby architektura, doskonały dizajn, wygodne, doświetlone, przestronne biura, zielone ogrody wewnątrz i na zewnątrz budynku, zielone tarasy, no i wspaniały Pałacyk SZUCHA. Pałacyk, który przez dziesiątki lat był szczelnie zasłonięty murem. Mało kto wiedział o jego istnieniu. Po 70 latach oddajemy ten historyczny obiekt mieszkańcom Warszawy – pisze Artur Nowakowski, prezes GPG, inwestor SZUCHA Premium Offices.

Przystępując w Green Property Group do realizacji SZUCHA Premium Offices, braliśmy pod uwagę przede wszystkim jakość architektury. W ostatnich latach powstało w Polsce wiele bardzo słabych albo, w najlepszym wypadku, nijakich budynków. GPG, będąca w 100% polską grupą inwestycyjną, nie chce podążać śladem zagranicznych deweloperów, którzy realizują w naszym kraju sztampowe projekty. My myślimy inaczej – czujemy się odpowiedzialni za jakość architektury, którą stawiamy w przestrzeni publicznej i z której codziennie korzystają setki pracowników i mieszkańców. Wierzymy, że dzięki dobrej architekturze oraz starannie zaprojektowanemu i zadbanemu otoczeniu życie każdego z użytkowników miasta staje się ładniejsze i po prostu lepsze.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum