Osiedle w Krakowie

2016-05-31 12:00
Osiedle w Krakowie
Autor: archiwum serwisu Na terenie osiedla znajdą się budynki wielorodzinne, domy szeregowe i bliźniacze oraz kompleks biurowy. na wizualizacji zespół mieszkalny planowany w i etapie. Il. materiały prasowe

Na krakowskich Bronowicach kończy się pierwszy z dwunastu etapów zespołu mieszkalno-usługowego według projektu medusa group.

Inwestycja Mieszkaj w mieście powstaje u zbiegu ulic Radzikowskiego i Armii Krajowej. Na całość składają się obiekty mieszkalne różnej skali i intensywności zabudowy, usługi oraz kompleks biurowców. Projektując osiedle stanęliśmy przed wyzwaniem stworzenia atrakcyjnej i przyjaznej mieszkańcom przestrzeni miejskiej w skali dzielnicy. Osiedle to nie tylko mieszkania. To spacer, zakupy, parkowanie, czas wolny, praca, spotkanie z drugim człowiekiem, różnorodność przestrzeni i perspektywy. Przedszkola, sklepy, apteki, kawiarnie, usługi medyczne, place zabaw, urządzenia sportowe. Dopełnieniem, a zarazem łącznikiem z resztą miasta będzie wielofunkcyjny budynek na styku z przystankiem kolejki miejskiej mieszczący usługi, funkcje sportowe oraz parking – mówi Łukasz Zagała z medusagroup. W I etapie powstaną trzy budynki ze 147 mieszkaniami.

Zakończenie realizacji: 2016

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum