Szczeciński Dyplom Roku 2017 oraz nagroda Archi-World® Academy

2017-02-23 10:57
Szczeciński Dyplom Roku 2017
Autor: archiwum serwisu Szczeciński Dyplom Roku 2017 Szczeciński Dyplom Roku 2017

Prezentujemy projekty magisterskie wykonane na Wydział Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie nominowane do nagrody SARP im. Zbyszka Zawistowskiego oraz Polsko-Niemieckiej Nagrody Integracyjnej BDA-SARP.

20 stycznia 2017 roku w Galerii Architektów Forma na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie odbyły się eliminacje do finału ogólnopolskiego konkursu o doroczną nagrodę SARP im. Zbyszka Zawistowskiego oraz do międzynarodowego konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP.

Jury w składzie: architekci Jacek Lenart (SARP), Maciej Gardiasz (SARP Szczecin), Dariusz Makowski (SARP Szczecin), Wojciech Bal (ZUT w Szczecinie), Paweł Rubinowicz (ZUT w Szczecinie), Sylwia Sikora (SARP Wrocław) do udziału w eliminacjach zakwalifikowało szesnaście prac magisterskich, opracowanych w minionym roku na kierunku Architektura i Urbanistyka na Wydziale Budownictwa i Architektury Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Spośród nich jury nominowało 8 projektów absolwentów: Tomasza Chmielewskiego, Pauliny Krupińskiej, Katarzyny Kuchyt, Igi Massaad, Edyty Mirosław, Huberta Piekarczyka, Filipa Raupuka, Błażeja Rolbeckiego do dorocznej nagrody SARP im. Zbyszka Zawistowskiego oraz projekty Igi Massaad, Edyty Miroslaw, Błażeja Rolbeckiego do konkursu o Polsko- Niemiecką Nagrodę Integracyjną BDA-SARP. Ponadto projekt Huberta Piekarczyka, Złoty Łaszt – Centrum innowacji aktywności społecznej zdobył nagrodę szczecińskiego oddziału SARP im. Leszka T. Dąbrowskiego. (red.)

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum