AAD Algorithms-Aided Design. Parametric Strategies Using Grasshopper

2016-11-28 20:57 Tekst: Wojciech Gawinowski
AAD Algorithms-Aided Design
Autor: archiwum serwisu Arturo Tedeschi, AAD Algorithms-Aided Design. Parametric Strategies Using Grasshopper, Le Penseur 2014

Podręcznik Arturo Tedeschiego to zbiór najbardziej podstawowych lekcji z architektury parametrycznej. Jest tu i teoria, i praktyka, wszystko w odpowiednich proporcjach i przystępnych sekcjach. Zapewniam, że wiele zawartych w książce zagadnień zmienia nasze postrzeganie cyfrowej architektury – recenzja Wojciecha Gawinowskiego.

Projektowanie parametryczne to chyba najbardziej „gorący” temat we współczesnej architekturze i jednocześnie najbardziej niedostępny dla projektantów, którzy nie są adeptami modnych szkół architektury. Z pomocą może przyjść im wydany w 2014 roku podręcznik napisany przez Arturo Tedeschiego. AAD Algorithms- Aided Design. Parametric Strategies Using Grasshopper to zbiór najbardziej podstawowych lekcji z architektury parametrycznej. Jest tu i teoria i praktyka, wszystko w odpowiednich proporcjach i przystępnych sekcjach.

Rewolucja cyfrowa wkroczyła z wielkim impetem do architektury, prowokując nas do nieuniknionej konfrontacji starego świata projektowania analogowego z nową „sztuczną inteligencją“.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum