Wyniki konkursu na zagospodarowanie placu przed edukatorium WFiD w Warszawie

2018-07-27 15:14
Wyniki konkursu na zagospodarowanie placu przed edukatorium WFiD w Warszawie
Autor: archiwum serwisu I NAGRODA AUTORZY: OLGA ROSIŃSKA, JAN SZELĄG PROWADZĄCY: ARCH. AGNIESZKA KWIECIŃSKA, ARCH. PIOTR KUDELSKI OPINIA JURY Praca doceniona za umiejętność dostrzegania i definiowania problemów w działaniu przestrzeni. Wnioski z analitycznej pracy nad specyfiką lokalizacji zostały połączone z kreatywnym i silnym artystycznym wyrazem formy stworzonej w procesie upcyclingu / ponowne, kreatywne wykorzystanie/ materiałów np. z rozebranych scenografii filmowych.

Prezentujemy wyniki zamkniętego konkursu dla studentów pierwszego roku Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej zorganizowanego przez uczelnię wraz z Wytwórnią Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie.

Wydział Architektury Politechniki Warszawskiej wraz z Wytwórnią Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych w Warszawie przeprowadził konkurs na zagospodarowanie placu przed edukatorium WFDiF. Konkurs miał charakter zamknięty i przeznaczony był dla studentów drugiego semestru studiów inżynierskich Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum