Biuro The Nest coworking w Warszawie

2019-04-23 11:55 Tekst: Olga Strużyna-Mazurkiewicz Zdjęcia: Jacek Kołodziejski / The Nest
The Nest
Autor: Il. dzięki uprzejmości The Nest: Jacek Kołodziejski Widok na kawiarnię na pierwszym piętrze. Miękkie siedziska przywodzą na myśl eleganckie lobby hotelowe

Na ośmiu kondygnacjach butikowego coworku w centrum Warszawy zaprojektowano prywatne biura, przestrzeń wspólną i konferencyjną, świetlicę dla dzieci oraz kawiarnię przypominająca lobby hotelowe – pisze Olga Strużyna-Mazurkiewicz.

Wnętrze warszawskiego biura coworkingowego The Nest zaprojektowane przez pracownię Beza Projekt mieści się w ośmiokondygnacyjnym budynku w prestiżowej lokalizacji przy ulicy Pięknej 49 w Warszawie naprzeciw hali Koszyki (proj. Grupa 5 Architekci, „A-m” 2/18). Głównym celem projektu było stworzenie atrakcyjnej wizualnie przestrzeni z możliwością realizacji różnych modeli pracy. The Nest powstało z myślą o wymagających klientach, którzy w zależności od potrzeby mogą wybrać indywidualne biurko we wspólnej otwartej przestrzeni lub prywatny gabinet. Mają też do dyspozycji miejsce do zorganizowania warsztatów, konferencji i innych wydarzeń. Architektki z Beza Projekt dążyły do stworzenia przestrzeni, w której klienci przeżyją estetyczną przygodę, poczują atmosferę zbliżoną do domowej, i która jednocześnie pobudzi ich do działań. Wnętrze stanowi opozycję do prostokątnej wąskiej bryły budynku.

Szukasz innych wydań ?

Sprawdź archiwum